Akumulátorová sekačka LC 142iS Husqvarna
Kód: 9705419-01Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka na trávu Husqvarna LC 142iS s vlastním pohonem je kompaktní, tichá a lehká, takže se velmi snadno používá.
Nastartovat sekačku lze pouhým stlačením ovládací rukojeti.
Sekačka je vybavena režimem SavE™ pro skvělé sekání v ekonomickém režimu. Husqvarna LC 142iS je ideální volbou pro malé až středně velké zahrady nebo pro sekání menších členitých ploch.
Je kompatibilní s naším 36 V akumulátorovým systémem.
Součást balení:
Sada BioClip®: na objednání
Mulčovací ucpávka BioClip®: na objednání
Model akumulátoru: -
Počet akumulátorů v ceně: 0
Typ nabíječky: -
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Zvedací rukojeti přední a zadní
Snadné uchopení na přední a zadní části pro zvedání sekačky při přenášení do skladu, auta nebo přenášení po schodech.
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Sklopná rukojeť
Pro snadné skladování a přepravu.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Power Boost
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách v případě potřeby krátkodobě zvýší výkon
savE™
Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.
Snadné startování
Nastartujte sekačku uvolněním pojistky a stlačením páky mrtvého muže dolů, pro zastavení motoru páku opět pusťte. Nejpříhodnější způsob startování vaší sekačky.
Složená sekačka zabírá minimální úložný prostor
Složená sekačka zabírá minimální úložný prostor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 7392930759657 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 83 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | ABS plast |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Mulčovací Ucpávka Bioclip®: | na objednání |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 50 l |
| Počet Poloh Sečení: | 7 |
| Poháněná Kola: | Zadní |
| Přednastavené Otáčky: | 3200 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 178 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 203 mm |
| Rozvor: | 61 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 4 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 0 km/h |
| Systém Pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Šířka Záběru: | 42 cm |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Výkon: | 0,55 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9705419-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
