Automower 305E NERA Husqvarna
Kód: 9706530-11Související produkty
Detailní popis produktu
Robotická sekačka, která seče malé a středně velké trávníky, a to včetně okrajů
Husqvarna Automower® 305E NERA je robotická sekačka na trávníky o ploše do 600 m². Její funkce EdgeCut minimalizuje nutnost vyžínat okraje trávníku, což šetří čas a námahu. Model 305E NERA nabízí možnost instalace bez vodičů prostřednictvím satelitní technologie nebo instalace s fyzickým ohraničením.
Upravte si trávník podle svých potřeb a vytvořte několik pracovních oblastí s různými nastaveními pomocí funkce Řízení zón v aplikaci Automower® Connect. Stejně snadno můžete nastavit dočasné zakázané zóny, abyste nepoškodili sezónní květiny nebo jiné oblasti zahrady.
S aplikací Automower® Connect můžete sekačku sledovat odkudkoli na světě a integrovat ji do chytré domácnosti, abyste ji měli vždy pod kontrolou. Odesílejte příkazy, sledujte sekačku, upravujte nastavení a dostávejte oznámení – budete mít kompletní kontrolu nad trávníkem.
V ceně
Nabíjecí stanice: Ano
Náhradní žací břity: 9 ks
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 10 m
Není v ceně
Vodič ohraničující smyčky
Skoby
EPOS™ Plug-in
Referenční stanice EPOS™
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 7333377092549 |
| Aktualizace Firmware: | FOTA |
| Alarm: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové Připojení: | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Délka: | 68 cm |
| Dokovací stanice: | Ano |
| GPS: | Lze dokoupit |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 60 dB(A) |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX5 |
| Informační Panel: | Barevný displej TFT 2,8” QVGA |
| Kapacita Akumulátoru: | 2 Ah |
| Klávesnice: | Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl. |
| Maximální Sklon U Vodiče Ohraničující Smyčky: | 20 % |
| Maximální Sklon Uvnitř Pracovní Plochy: | 30 % |
| Nabíjecí Proud: | 2,2 A |
| Styl sečení: | Systematické, Nahodilé |
| Nastavení Výšky Sečení: | Elektrické |
| Pracovní Kapacita: | 600 m² |
| Průměrná Doba Sečení Na Jedno Nabití: | 50 min |
| Průměrná Spotřeba Energie Za Měsíc Při Maximálním Využití: | 7 kWh |
| Referenční GPS anténa: | Není součástí |
| Řízení Pomocí Aplikace: | Automower® Connect |
| Senzor zvednutí: | Ano |
| Systém Nabíjení: | Automatický |
| Šířka: | 44 cm |
| Šířka Záběru: | 22 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | Bezkartáčový |
| Typ Ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič (drát) |
| Typická Doba Nabíjení: | 40 min |
| Upozornění na překážku: | Ne |
| Výška: | 28 cm |
| Výška Sečení, Max.: | 55 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Žací Systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Detekce objektu: | Nárazový senzor |
| Kamera s integrovanou AI: | Ne |
| ? Objednací kód: | 9706530-11 |
| ? Distribuce: | CZ |
Aplikace Automower® Connect pro robotické sekačky
Husqvarna Automower® 305E NERA
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
