Automower 315 Mark II Husqvarna
Kód: 9705268-11Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní čtyřkolová robotická sekačka Husqvarna Automower® 315 Mark II se bez námahy postará o trávníky až do rozlohy 1500 m2.
Zvládne svahy se sklonem do 40 % a dokonce se sama navede úzkými pasážemi. Když práci dokončí, funkce trojitého vyhledávání najde nejrychlejší cestu zpět k nabíjecí stanici.
Sekačka se snadno používá a čistí. Lze ji ovládat pomocí smartphonu.
Je vybavena ochranou proti mrazu a časovačem počasí, který přizpůsobuje časy sekání podle ročního období.
V ceně
Nabíjecí stanice: Ano
Náhradní žací břity: 6 ks
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 10 m
Není v ceně
Kartáčky na kola
Vodič ohraničující smyčky
Skoby
Automower® Connect@HOME
Aplikace Automower® Connect@HOME prostřednictvím Bluetooth® umožňuje kompletní ovládání sekačky přímo ve smartphonu. Můžete snadno a pohodlně odesílat příkazy pro spuštění, zastavení a parkování sekačky, zkontrolovat a upravit její nastavení. Komunikace se sekačkou pomocí Bluetooth® je možná do 30 metrů. Standardní funkce pro sekačky řad 300/400.
Systematické sečení trávy v úzkých průchodech
K dosažení vynikajících výsledků sečení po celé pracovní ploše lze pro přechody úzkými průchody nastavit automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení.
Snadné čištění
Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.
Protimrazová ochrana
Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.
Timer podle počasí
Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| EAN: | 7392930730205 |
| Aktualizace Firmware: | Autorizovaný servis |
| Alarm: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové Připojení: | Bluetooth® |
| Délka: | 57 cm |
| Dokovací stanice: | Ano |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 60 dB(A) |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX5 |
| Informační Panel: | Monochromatický grafický displej 2,8” |
| Kapacita Akumulátoru: | 2,1 Ah |
| Klávesnice: | Klávesnice a displej/apl. |
| Maximální Sklon U Vodiče Ohraničující Smyčky: | 15 % |
| Maximální Sklon Uvnitř Pracovní Plochy: | 40 % |
| Nabíjecí Proud: | 1,3 A |
| Styl sečení: | Nahodilé |
| Nastavení Výšky Sečení: | Manuální |
| Pracovní Kapacita: | 1 500 m² |
| Průměrná Doba Sečení Na Jedno Nabití: | 70 min |
| Průměrná Spotřeba Energie Za Měsíc Při Maximálním Využití: | 10 kWH |
| Referenční GPS anténa: | Není součástí |
| Řízení Pomocí Aplikace: | Automower® Connect@Home |
| Senzor zvednutí: | Ano |
| Systém Nabíjení: | Automatický |
| Šířka Záběru: | 22 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | Bezkartáčový |
| Typ Ohraničení: | Fyzický vodič (drát) |
| Typická Doba Nabíjení: | 60 min |
| Upozornění na překážku: | Ne |
| Výška Sečení, Max.: | 50 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Žací Systém: | 3 otočné žací břity |
| GPS Sledování: | Ne |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Detekce objektu: | Nárazový senzor |
| Kamera s integrovanou AI: | Ne |
| Celkové Rozměry (D X Š X V): | 57 x 43 x 25 cm |
| ? Objednací kód: | 9705268-11 |
| ? Distribuce: | CZ |
Automower 315 Mark II Husqvarna
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
