Baterie Husqvarna BLi 200X
Kód: 9704489-01Související produkty
Detailní popis produktu
Optimalizovaný akumulátor PRO s vynikajícím poměrem výkonu a hmotnosti pro náročné použití za všech povětrnostních podmínek.
BLi200X akumulátor 36 V, 5,2 Ah / 187 Wh
Vhodné pro model
VYVĚTVOVACÍ PILY
115iPT4
530iPT5 bez akumulátoru a nabíječky
530iP4
KŘOVINOŘEZY
520iRX bez akumulátoru a nabíječky
535iRX bez akumulátoru a nabíječky
535iRXT
525iRXT
535iFR bez akumulátoru a nabíječky
FOUKAČE LISTÍ
525iB
VYŽÍNAČE
315iC
520iLX bez akumulátoru a nabíječky
525iLXT
FOUKAČE
525iB Mark II bez akumulátoru a nabíječky
ŘETĚZOVÉ PILY
535i XP®
120i s akumulátorem a nabíječkou
540i XP bez akumulátoru a nabíječky
540i XP® G bez akumulátoru a nabíječky
T540i XP G bez akumulátoru a nabíječky
T540i XP® bez akumulátoru a nabíječky
120i bez akumulátoru a nabíječky
NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT
520iHE3
520iHD60
520iHD70
520iHT4
522iHD60 bez akumulátoru a nabíječky
522iHD75 bez akumulátoru a nabíječky
522iHDR60
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TECHNIKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 7392930330610 |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 5,2 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Výstupní Výkon Baterie: | 187.2 Wh |
| ? Objednací kód: | 9704489-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
