HUSQVARNA 110iL FLXi aku vyžínač bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9705312-01Související produkty
Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka na trávu s vyžínáním okrajů a volitelným příslušenstvím
Husqvarna 110iL FLXi je multifunkční akumulátorový vyžínač vhodný pro menší zahrady. Díky funkcím jako je automatický posuv struny a skládací kryt pro ochranu květin a stormů je vyžínání velmi snadné, a opěrné kolo poskytuje zvýšenou ovladatelnost při zařezávání okrajů trávníku.
110iL FLXi umožňuje snadnou změnu funkcí pomocí třech volitelných nástavců - foukačem, plotostřihem a vyvětvovací pilou - díky čemuž zvládnete všechny běžné zahradní práce. K dispozici je také prodlužovací nástavec ke zvýšení dosahu.
Nízká hlučnost, vibrace a žádné přímé emise CO2 přispívají k příjemnému pracovnímu prostředí. Díky dělitelné hřídeli lze vyžínač snadno přepravovat a skladovat.
V ceně
OEM Strunová hlava: A15B
Není v ceně
Baterie a nabíječka
OEM Nosný popruh
OEM Pilový kotouč
OEM Trávní kotouč
Snadno vyměnitelné příslušenství 110iL FLXi
Snadno vyměnitelné příslušenství, které vám umožní provádět všechny běžné zahradní práce s jedním nářadím. Vhodné pro systém 110iL FLXi.
Přesnější vyžínání
Otočením strunové hlavy můžete využít integrované opěrné kolečko, a získat tak lepší kontrolu a přesnost při sekání okrajů trávníku.
Automatický posuv struny
Automatické vysouvání dvou strun zajistí optimální délku struny bez námahy a rovnoměrnější výsledek zastřihování než u vyžínačů s jednou strunou. Strunová hlava Husqvarna A15B funguje perfektně jak pro zastřihování, tak pro úpravu okrajů. Dokonalá volba pro všestranné a bezstarostné použití.
Automatické vypnutí
Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
Lehké s ergonomickým designem
Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
Jednoduché ovládání
Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930736894 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 73,4 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 92 dB(A) |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,2 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 6 500 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Oem Nosný Popruh: | -- |
| Oem Strunová Hlava: | A15B |
| Převodový Poměr: | 2,8 |
| Šířka Záběru: | 30 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | PMDC (2-kartáčový) |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 20 ° |
| Rozměry výrobku, délka: | 167 cm |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 1,36 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 1,05 m/s² |
| Průměr nosné trubky: | 26 mm |
| ? Objednací kód: | 9705312-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
