Aku křovinořez Husqvarna 325iR
Kód: 9705669-01Detailní popis produktu
36V akumulátorový křovinořez s výkonem ekvivalentním benzínovému křovinořezu s objemem motoru 25 ccm.
Tento křovinořez profesionální kvality a výkonu si účinně poradí s hustou trávou a lehkými křovinami, a to za každého počasí. Bezkomutátorový motor E-torq má aktivní chlazení pro maximální účinnost a je umístěn vzadu pro optimální vyvážení a ochranu motoru. Ergonomická rukojeť, digitální uživatelské rozhraní, vysoce kvalitní popruh a měkká rukojeť zvyšují komfort a pohodlí.
V ceně
OEM Trávní kotouč: Travní kotouč Grass 255-3
OEM Nosný popruh: Balance 35
OEM Strunová hlava: T35 M10
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Výrobek je součástí akumulátorového systému Husqvarna BLi-X 36V.
Akumulátor jako součást designu (v patentovém řízení)
Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
Optimalizovaný hřídel a převody
Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
Tap 'n Go
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Uživatelsky přívětivá klávesnice
Naše výrobky jsme promyšleně navrhli se snadno ovladatelnou a intuitivní klávesnicí. To vám umožní optimalizovat svůj čas a výkon vašeho výrbku pouhým stisknutím tlačítka. Výrobek je vybaven LED indikátory ukazujícími stav akumulátoru.
Bezkartáčový motor E-TORQ
Motory E-TORQ vyvinuté společností Husqvarna jsou dokonale přizpůsobeny pro každou aplikaci. Bezkartáčový design minimalizuje počet pohyblivých součástí a motory jsou konstruovány tak, aby vydržely náročné a dlouhodobé profesionální použití. Jsou zcela bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti výrobku.
3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu
Díky třem rychlostním režimům můžete výkon přizpůsobit danému úkolu, a maximalizovat tak dobu provozu.
Lehké s ergonomickým designem
Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Pohodlná pracovní poloha
Práce se strojem vybaveným popruhem a oky poskytuje pohodlnou pracovní pozici.
Systém výměnných akumulátorů
Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930880528 |
| Délka Nosné Trubky: | 1 436 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 83 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 5 800 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8 400 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Průměr Trubky Hřídele: | 24 mm |
| Převodový Poměr: | 1 |
| Šířka Záběru: | 42 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typ Rukojeti: | Řídítka |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 30 ° |
| ? Objednací kód: | 9705669-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
