Aku plotostřih 322iHD60 Husqvarna bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9704664-01Detailní popis produktu
Výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro náročné zahradnické práce
Odolné akumulátorové nůžky na živý plot Husqvarna 322iHD60 poskytují vysoce kvalitní stříhání s vysokým výkonem.
Mají bezkomutátorový motor s vyšší účinností, delší životností a menšími nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory.
Model 322iHD60 má lehkou, ergonomickou konstrukci, která zajišťuje pohodlnější práci a menší zátěž pro tělo.
Tento model je vybaven plynulou regulací otáček, která umožňuje snadné přizpůsobení nástroje aktuální práci, a díky odolnosti proti povětrnostním vlivům IPX4 vám umožní pracovat i za deště.
Digitální rozhraní, robustní pevná tlačítka a kompaktní rozměry zajišťují uživatelskou přívětivost na vysoké úrovni.
Je součástí akumulátorového systému BLi-X 36V společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro několik nástrojů.
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky
3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu
Díky třem rychlostním režimům můžete výkon přizpůsobit danému úkolu, a maximalizovat tak dobu provozu.
Lehké s ergonomickým designem
Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
Automatické vypnutí
Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
Uživatelsky přívětivá klávesnice
Díky uživatelsky přívětivé klávesnici můžete optimalizovat výkon výrobku pouhým stisknutím tlačítka. Výrobek je vybaven LED indikátory ukazujícími stav akumulátoru a odolnými tlačítky na pevné horní straně pro lepší ovládání.
Systém výměnných akumulátorů
Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 7392930505391 |
| Délka: | 1120 mm |
| Délka Střihací Lišty: | 60 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 85 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,3 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2,8 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,3 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 30 mm |
| Rychlost Stříhání: | 3 500 kmitů/min |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| ? Objednací kód: | 9704664-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
