Aku plotostřih 522iHD75 Husqvarna bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9704661-01Detailní popis produktu
Husqvarna 522iHD75 je dobře vyvážený, lehký 36voltový akumulátorový plotostřih pro profesionální použití na plný úvazek.
Výkonově ekvivalentní benzínovým nůžkám na živý plot.
Tyto vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot jsou skvělé pro častější stříhání.
Jsou vybaveny vysokorychlostním převodem a 75 cm dlouhou oboustrannou střihací lištou s ostrými, na třech stranách broušenými noži.
Při použití akumulátoru ve výrobku dosáhnete skvělé manévrovatelnosti bez kabelu nebo můžete prodloužit dobu provozu pomocí speciálního adaptéru pro připojení k zádovému akumulátoru.
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 7392930505339 |
| Délka: | 1160 mm |
| Délka Střihací Lišty: | 75 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 81 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 95 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 1,4 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1,8 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,8 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 30 mm |
| Rychlost Stříhání: | 4 400 kmitů/min |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| ? Objednací kód: | 9704661-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
