Aku plotostřih Husqvarna 520iHE3 bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9679158-13Detailní popis produktu
Nůžky na živý plot Husqvarna 520iHE3 v sobě kombinují výkon benzinového stroje s nulovými emisemi a mimořádně tichým provozem.
S dosahem až 3,5 metru, vysokou rychlostí stříhání a odolností poskytují vysokou produktivitu a výsledky - jsou však dostatečně tiché a bez emisí, tudíž jsou ideální pro použití v obytných oblastech, hotelech, nemocnicích a jiných prostředích citlivých na hluk.
Dálkové nastavení úhlu střihací lišty a pohodlná rukojeť činí model 520iHE3 ideální pro pro různé způsoby stříhání.
Kompatibilní se všemi bateriemi a nabíječkami Husqvarna BLi.
savE™
Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Intuitivní klávesnice
Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
Kovový kryt
Robustní kovové pouzdro je jedním z mnoha odolných prvků na výrobku. Je určen k ochraně motoru a převodů.
Rychlost stříhání
Rychlost 4000 kmitů za minutu zajišťuje skvělé výsledky stříhání.
Dálkové ovládání
Pohodlné nastavení úhlu střihací lišty jednou rukou.
Nastavení úhlu stříhání
Nastavení úhlu střihací lišty umožňuje ergonomickou pracovní polohu při stříhání jak vysokých, tak nízkých živých plotů.
Dlouhý dosah
Dlouhý dosah pro vyšší střihací výkon. Střihací lišta může být nastavena pod různým úhlem ke hřídeli, takže můžete stříhat vršky, i když stojíte na zemi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930886469 |
| Délka: | 227 cm |
| Délka Střihací Lišty: | 55 cm |
| Délka Ve Složeném Stavu: | 150 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 84 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 95 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,6 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1,7 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 4,2 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 32 mm |
| Rychlost Stříhání: | 4 000 kmitů/min |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| ? Objednací kód: | 9679158-13 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
