Automower 308V Husqvarna
Kód: 9708310-11Související produkty
Detailní popis produktu
Evoluce bestselleru – technologie rozpoznávání s AI a kapacitou až 800 m²
V ceně
Nabíjecí stanice: Ano
Náhradní žací břity: 6 ks
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 10 m
- Pokrytí signálem Wi-Fi po celé ploše trávníku. Pokud nemáte Wi-Fi pokrytí, můžete si zakoupit Automower® Connect nebo referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1 nainstalovanou vaším prodejcem Husqvarna.
- Aplikace Automower® Connect. Dostupné zdarma v obchodech AppStore a Google Play.
Vše začíná v aplikaci Automower® Connect, kde si můžete vytvořit individuální a přizpůsobitelné pracovní oblasti spolu s dočasnými zakázanými zónami. Tyto zóny lze později snadno přizpůsobit zahradním projektům nebo změnám rozložení trávníku během sezóny.
Vestavěná kamera využívá umělou inteligenci k detekci a rozpoznání objektů na trávníku, čímž zabraňuje kolizím sekačky. Kromě toho technologie rozpoznávání s AI spolupracuje se satelitní navigací, aby zajistila, že je posečen celý trávník, pokud detekuje trávu, i v oblastech se slabým satelitním signálem.
Funkce volitelných vzorů sečení vám umožňuje vybírat z pruhovaných, šachovnicových nebo trojúhelníkových vzorů na vašem trávníku a nabízí pracovní kapacitu až 800 m². Pokud chcete dosáhnout povrchu podobného koberci, zvolte režim nepravidelného sečení, který nabízí pracovní kapacitu až 500 m².
Jak funguje satelitní technologie?
Pro dosažení přesnosti v řádu centimetrů musí sekačka přijímat korekční data, která poskytuje Husqvarna Cloud bez dalších nákladů. To vyžaduje pokrytí mobilním nebo Wi-Fi signálem po celé ploše trávníku a dosahuje vynikající přesnosti polohování, obvykle lepší než 5 cm. Pokud nemáte mobilní nebo Wi-Fi pokrytí, můžete si jako doplňkové příslušenství zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1. Jedná se o samostatné řešení, které nevyžaduje připojení k internetu a umožňuje ještě vyšší přesnost polohy sekačky (přibližně 2–3 cm).
Proč Husqvarna?
Jako světové špičce v robotickém sekání s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků. Spoléhají se na sekačku Automower®, která jim zajistí dokonale posečený trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sekačky jsou navržené ve Švédsku a vyrobené v Evropě, takže se na ně můžete spolehnout rok co rok.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| EAN: | 7333377775947 |
| Aktualizace Firmware: | FOTA |
| Alarm: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové Připojení: | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Dokovací stanice: | Ano |
| GPS: | Ne |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX6 |
| Informační Panel: | Ne |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Klávesnice: | Klávesnice /apl. |
| Max Doba Použití: | 10 h |
| Maximální Sklon Uvnitř Pracovní Plochy: | 40 % |
| Nabíjecí Proud: | 2,2 A |
| Styl sečení: | Systematické, Nahodilé |
| Nastavení Výšky Sečení: | Manuální |
| Pracovní Kapacita: | 800 m² |
| Průměrná Doba Sečení Na Jedno Nabití: | 100 min |
| Průměrná Spotřeba Energie Za Měsíc Při Maximálním Využití: | 5,5 kWh |
| Referenční GPS anténa: | Není součástí |
| Řízení Pomocí Aplikace: | Automower® Connect |
| Senzor zvednutí: | Ano |
| Systém Nabíjení: | Automatický |
| Šířka: | 450 mm |
| Šířka Záběru: | 22 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Ohraničení: | Virtuální vodič |
| Výška: | 250 mm |
| Výška Sečení, Max.: | 55 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Žací Systém: | 3 otočné žací břity |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Průměrná Hladina Hluku Db (A): | 63 dB(A) |
| Kamera s integrovanou AI: | Ano |
| Pracovní kapacita – nepravidelný způsob: | 500 m² |
| Pracovní kapacita – systematický způsob: | 800 m² |
Husqvarna Automower® Connect
Husqvarna Automower® řízení zón
Kamerový systém s AI
Robotické sekačky nové generace: Husqvarna Automower® 308V / 312V - Funkce a výhody
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
