Automower 435X AWD NERA Husqvarna
Kód: 9707452-11Související produkty
Detailní popis produktu
Robotická sekačka s pohonem všech kol a bez vodičů, která zvládá strmé svahy až do sklonu 70 %
Husqvarna Automower® 435X AWD NERA s technologií bez vodičů je robotická sekačka, která se vyznačuje vynikajícím výkonem na svazích a schopností zvládnout nerovný terén a trávníky o rozloze až 3500 m². Zvládání strmých svahů o sklonu až 70 % zajišťuje pohon všech kol, zatímco kloubové tělo poskytuje vynikající manévrovací vlastnosti a trakci v náročném terénu a úzkých průchodech. Instalace bez vodičů nabízí naprostou flexibilitu díky přesným virtuálním hranicím, které zajišťují satelitní a integrovaná technologie Husqvarna EPOS™.
Upravte si trávník podle svých potřeb díky vestavěné funkci řízení zón, která umožňuje v aplikaci Automower® Connect rozdělit trávník do několika pracovních oblastí s různými nastaveními. Stejně snadno můžete nastavit dočasné zakázané zóny, abyste nepoškodili sezónní květiny nebo jiné oblasti zahrady. Sekačka také detekuje předměty a vyhýbá se jim, což zajišťuje přesné sečení s nižším rizikem nárazů a neplánovaných zastavení.
Funkce systematického sečení bude uvedena během sezóny 2025. Nabídne zvýšenou pracovní kapacitu 5000 m² a umožní sekačce jezdit v rovnoběžných liniích, díky čemuž si budete moci vytvořit vzor dle výběru, například pruhy, šachovnici nebo trojúhelníky.
Korekční data pro satelitní technologii poskytuje cloud Husqvarna bez dalších poplatků. Pokud nemáte pokrytí mobilní sítí na celém trávníku, budete si muset zakoupit referenční stanici RS1. K vytvoření virtuální instalace je potřeba také aplikace Automower® Connect.
V ceně
Nabíjecí stanice: Ano
Náhradní žací břity: 6 ks
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 10 m
Není v ceně
Referenční stanice EPOS™
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.1 kg |
| EAN: | 7333377548954 |
| Aktualizace Firmware: | FOTA |
| Alarm: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové Připojení: | Bluetooth®, Celulární |
| Detekce Objektů: | Ultrazvukový senzor |
| Dokovací stanice: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 60 dB(A) |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX4 |
| Informační Panel: | Barevný displej TFT 2,8” QVGA |
| Kapacita Akumulátoru: | 8 Ah |
| Klávesnice: | Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl. |
| Maximální Sklon U Vodiče Ohraničující Smyčky: | 50 % |
| Maximální Sklon Uvnitř Pracovní Plochy: | 70 % |
| Nabíjecí Proud: | 7 A |
| Styl sečení: | Nahodilé, Systematické |
| Nastavení Výšky Sečení: | Elektrické |
| Pracovní Kapacita: | 3 500 m² |
| Průměrná Doba Sečení Na Jedno Nabití: | 145 min |
| Průměrná Spotřeba Energie Za Měsíc Při Maximálním Využití: | 25 kWh |
| Referenční GPS anténa: | Není součástí |
| Řízení Pomocí Aplikace: | Automower® Connect |
| Senzor zvednutí: | Ano |
| Systém Nabíjení: | Automatický |
| Šířka Záběru: | 22 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | Bezkartáčový |
| Typ Ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič (drát) |
| Typická Doba Nabíjení: | 45 min |
| Výška Sečení, Max.: | 70 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 30 mm |
| Žací Systém: | 3 otočné žací břity |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Kamera s integrovanou AI: | Ne |
| ? Objednací kód: | 9707452-11 |
| ? Distribuce: | CZ |
Automower řízení zón
Husqvarna Automower® 435X AWD NERA
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
