Automower 535 AWD EPOS Husqvarna
Kód: 9707455-11Související produkty
Detailní popis produktu
Robotická sekačka bez vodičů s pohonem všech kol na strmé svahy se sklonem až 70 %
Husqvarna Automower® 535 AWD EPOS® je vysoce účinná robotická sekačka s pohonem všech kol určená na nejnáročnější oblasti komerční péče o trávník. Satelitní technologie Husqvarna EPOS® zajišťuje instalaci bez vodičů, která snižuje prostoje a umožňuje přizpůsobit si různé pracovní oblasti a nastavit dočasné zakázané zóny. Díky systému pohonu všech kol sekačka dobře zvládá překážky, náročný terén a svahy o sklonu až 70 % (35°). Je navržena pro péči o firemní a obecní pozemky a nabízí snadnou interakci a dohled prostřednictvím služeb Husqvarna Fleet Services™.
Korekční data ze satelitů lze přijímat prostřednictvím cloudu Husqvarna bez dalších nákladů (za předpokladu, že je k dispozici stálé připojení k internetu prostřednictvím mobilní sítě). Pokud je pokrytí mobilní sítí omezené nebo pokud vyžadujete nejvyšší možnou úroveň přesnosti, doporučujeme použít referenční stanici EPOS® RS5 nebo EPOS® RS 4G.
V ceně
Nabíjecí stanice: Ano
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 10 m
Není v ceně
Náhradní žací břity
Kartáčky na kola
Referenční stanice EPOS®
Bezdrátová technologie Husqvarna EPOS®
Virtuální, bezdrátový provoz prostřednictvím satelitní technologie RTK-GNSS umožňuje přesné zjištění polohy s přesností až 2 cm. Absence fyzických vodičů znamená novou úroveň robustnosti a flexibility, která umožňuje pravidelné hluboké provzdušňování a opravy trávníku, aniž by byla ohrožena instalace sekačky.
Pohon všech kol
Modely Automower® AWD jsou vybaveny technologií, která optimalizuje ovládání jednotlivých kol tak, aby zajistily spolehlivý provoz v nejnáročnějším terénu. Sekačka je schopna zvládnout i sklon 70% (35°). Automower® AWD svým impozantním výkonem přepíše pravidla pro autonomní údržbu zelených ploch a zároveň zvyší bezpečnost pracovní obsluhy.
Zvládne svahy se sklonem do 70 %
Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 70 %.
Otočný design zadní části
Kloubová konstrukce zadní části umožňuje vynikající manévrovatelnost při pohybu na členitých trávnících a v průchodech. Zadní část těla se také může otáčet, což výrazně zlepšuje trakci v nerovném terénu a umožňuje maximálně využít pohon všech kol u modelů Automower® AWD.
Volitelný vzor sečení
Vylepšete vizuální dojem z trávníku změnou schématu sečení. S technologií EPOS™ může sekačka běžet v paralelních liniích a vytvářet různé tvary sečení, jako jsou kosočtverce, trojúhelníky a šachovnice.
Sekání na míru každému trávníku
Plně propojená sekačka zvládne péči o více pracovních oblastí, a zároveň lze nastavit individuální podmínky pro každou pracovní oblast, s jedinečným časovým rozvrhem, výškou sekání a vzorem sekání.
Dočasné zakázané zóny
Pokud je potřeba v části pracovní oblasti sekačky dočasně zakázat sečení např. z důvodu rekonstrukce zahrady, setí nebo během akcí, můžete ve své virtuální instalaci sekačky vytvořit dočasné zakázané zóny. Aktivaci nebo deaktivaci zón lze provést rychle a snadno prostřednictvím mobilní aplikace.
Navádění pomocí EPOS™
Husqvarna Automower® automaticky vypočítává nejefektivnější trasu do a z dokovací nabíjecí stanice. Změní trasu na trávníku, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
Bod údržby
Určete a označte na mapě parkovací místo pro údržbu stroje. Na povel tam sekačka automaticky zaparkuje při čekání na servis, čištění, nakládání nebo skladování.
appDrive - dálkové ovládání z mobilu
Využijte možnost dálkového ovládání vaší sekačky prostřednictvím funkce appDrive ve vašem chytrém telefonu. Její používání je snadné, uživatelsky přívětivé a ušetří vám námahu ze zbytečného zvedání a přemisťování sekačky mezi pracovními oblastmi, do servisního zařízení nebo během instalace.
Husqvarna Fleet Services™
Aplikace Husqvarna Fleet Services™ vám poskytuje možnost sledovat, ovládat a analyzovat celou vaši flotilu strojů z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Můžete monitorovat stav vašich sekaček nebo jejich přesné umístění, uvést je do chodu, zastavit nebo zaparkovat všechny před příchodem bouřky. Jednoduché je i jejich nastavení, včetně výšky sečení. Aplikace umožňuje příjímání varovných hlášení a sledování polohy sekačky v případě odcizení, ať jste vy nebo sekačka kdekoli. Během instalace a při úpravách instalací bez ohraničujících vodičů EPOS je vyžadována podpora ze strany Automower Connect."
Bezpečnostní světla - pro bezpečnost okolí
Bezpečnostní světla s pulzujícím nebo stálým světlem pro zvýšení viditelnosti během provozu v noci. Snižují riziko nehod ve veřejném pracovním prostředí.
Technologie AIM
Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.
Elektricky ovládané nastavení výšky sečení
Elektrické nastavení výšky sečení umožňuje pohodlně nastavit požadovanou výšku pomocí aplikace Husqvarna Automower® Connect. Toto nastavení je dostupné také v hlavní nabídce sekačky.
Dálková detekce objektů
Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.
Unikátní systém sečení
Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.
Ochrana proti krádeži pomocí GPS
Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.
Bezpečnostní senzory
Pokud je sekačka Husqvarna Automower® používána správně, je bezpečná a spolehlivá. Je vybavena několika senzory, včetně automatického a okamžitého vypnutí sečení, pokud se sekačka převrhne nebo je zdvižena ze země. Pro zvýšení bezpečnosti jsou žací nože umístěny dostatečně daleko od vnější hrany těla sekačky. Pokud sekačka Automower® narazí na nějaké překážky, zastaví se nebo změní směr, aniž by přerušila sečení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.1 kg |
| EAN: | 7333377550315 |
| Aktualizace Firmware: | FOTA |
| Alarm: | Ano |
| Barva: | oranžová |
| Bezdrátové Připojení: | Bluetooth®, Celulární |
| Detekce Objektů: | Ultrazvuk |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX4 |
| Informační Panel: | Ne |
| Kapacita Akumulátoru: | 8 Ah |
| Klávesnice: | Profesionální uživatelské rozhraní/ apl. |
| Maximální Sklon U Vodiče Ohraničující Smyčky: | 50 % |
| Maximální Sklon Uvnitř Pracovní Plochy: | 70 % |
| Nabíjecí Proud: | 7 A |
| Nastavení Výšky Sečení: | Elektrické |
| Pracovní Kapacita: | 6 000 m² |
| Pracovní Kapacita – Sport 24: | 3 000 m² |
| Pracovní Kapacita – Standard 48: | 6 000 m² |
| Průměrná Doba Sečení Na Jedno Nabití: | 145 min |
| Průměrná Spotřeba Energie Za Měsíc Při Maximálním Využití: | 25 kWh |
| Řízení Pomocí Aplikace: | Husqvarna Fleet Services |
| Systém Nabíjení: | Automatický |
| Šířka Záběru: | 22 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Ohraničení: | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Typická Doba Nabíjení: | 45 min |
| Výška Sečení, Max.: | 70 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 30 mm |
| Žací Systém: | 5 otočných žacích břitů |
| GeoFence: | Ano |
| GPS Sledování: | Ano |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Kamera s integrovanou AI: | Ne |
| Hladina hluku vnímaná: | 60 dB(A) |
| Integrace s inteligentní domácností: | Ano |
| Max. aktivní čas: | 24 h |
| Následuj naváděcí vodič: | Virtuální přepravní cesta |
| Obousměrné otáčení žacího disku: | Ano |
| Senzor náklonu: | Ano |
| Senzor pro zvednutí: | Ano |
Husqvarna je švédská značka s historií sahající až do roku 1689. Původně založená jako královská zbrojovka, se Husqvarna postupem času přetransformovala v jednoho z předních světových výrobců zahradní a lesní techniky. Dnes je synonymem pro výkonné stroje pro profesionály i náročné domácí uživatele.
S nářadím Husqvarna získáte spolehlivého partnera pro každý projekt. Ať už se chystáte na zahradu, do lesa nebo na staveniště, Husqvarna vám poskytne sílu, na kterou se můžete spolehnout.
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
